LED pásky

Jsme jedinými výrobci LED pásů v republice, nic nepřekupujeme, vše je vyrobeno na míru. V nabídce máme nepřeberné množství délek, svítivostí (různé hustoty LED diod na 1m) a 7 základních barev (bílá, modrá, zelená, červená, žlutá, oranžová, růžová).

 

V nabídce jsou klasické LED pásky - typ C - s hustotou LED diod od 10 - 100ks na metr délky. Vhodné buď na samostatnou montáž nalepením nebo do ALU LED profilů.

 

Dále úzké LED pásky - typ E - ideálni pro použití v trubičkách nebo tam,kde je malý prostor.

 

Extra silně svítící LED pásky - typ X - výborné pro použití na osvětlení kuchyňských linek nebo na přímé osvětlení, např. chodby. LED pásek X300 svítí celistvě jako zářivka - nevytváří světelné bodky tak typické pro klasické LED pásky!

 

Novinka: LED pásek - typ W - pásek se třemi odstíny bílé barvy - je možno přepínat mezi teplou bílou, neutrální (denni) bílou nebo studenou bílou. Ideální do sádrokartonových podhledů pro osvětlování interiérů.

 

Vyrábíme taky RGB LED pásy, což je zdroj světla se třemi základními barvami, R-červená, G-zelená, B- modrá. Kombinacemi a intenzitou těchto barev vznikají všechny další barvy.

 

Všechny LED pásky můžou být použity v námi dodávaných ALU LED profilech.

 

LED pásky mají napájení 12V.