Dálkové ovládání

Dálkový infra ovladač
Dálkový infra ovladač
Varianta přijímače v nízké krabici
Varianta přijímače v nízké krabici
Varianta přijímače na DIN lištu
Varianta přijímače na DIN lištu

Infra nebo Rádiové dálkové ovládání s 10 tlačítky (okruhy,tlačítky).

Určeno pro obývací pokoje, ložnice, apod. Veškeré světla v místnosti a různé sestavy světel nebo barev lze ovládat pohodlně ze sedačky nebo postele. Naše zařízení je elektronicky řízeno. Je možné spínat cokoliv.

Proč vstávat z pohovky a chodit zhasínat a rozsvěcet světla v pokoji? K televizi přece taky nevstáváte aby jste šli přepnout program. Používejte k rozsvěcení světel dálkový ovladač. Viz odkaz SIMULÁTOR OSVĚTLENÍ v levé části našeho webu.

 

Dálkové ovládání je možno propojit se standartními vypínači na zdi. Světla lze pak ovládat jak dálkovým ovládáním tak i vypínači na zdi. Dokonalý luxus! Tato varianta vyžaduje drobné stavební práce při instalaci kabelů - toto je tedy vhodné řešit před omítáním stěn.

 

Jednoduchým způsobem lze zapojit stmívaní světel: jedno tlačítko zapne světla - druhé pak přepíná mezi plným svitem a částečným svitem (nastaví při montáži, např.50% svit) 

 

Dvě provedení přijímačů: v nízké krabičce na umístění do SDK podhledu nebo v krabičce na DIN lištu.

Cena: 2.000Kč za IR ovládání, 3.000Kč za RC ovládání

 

 

V přípravě jednotka dálkového ovládání propojitelná s neomezeným počtem tlačítek kdekoli v domě - jeden stisk tlačítka rozsvítí, druhý stisk tlačítka zhasne, vše jednoduše propojeno mezi sebou paralelně.